Targi, konferencje, seminaria

Szkolenie biznesowe z atrakcjami  – 6.09.2019r. dla Klientów Firmy – lidera w sprzedaży opon.

Goście mogli spróbować swoich sił na symulatorach i wyścigach formuły 1, sprawdzić swój refleks na bataku czy zmieniać koła na czas na pitstopach. Dla najlepszych były ufundowane nagrody przez Sponsorów. Atrakcją wieczoru był pokaz barmański wykonany przez czołowego barmana oraz Mistrz Krakowa w kategorii flair!


Piknik z okazji Dnia Dziecka pt: „Mali naukowcy” – rodzinna impreza Veracomp  

Firmowe szkolenie biznesowe z integracją – Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK 8.09.2018 r.

Wieczór kabaretowy krakowskiej Grupy Rafała Kmity w ramach konferencji SNP „Kopalnia Transformacji” – 17.04.2018r. – kopalnia Soli w Wieliczce

NEO miało przyjemność organizować po Polsce konferencję dla Firmy CIAT – jednego z największych producentów w dziedzinie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, posiadającego swoje oddziały w 70 krajach na świecie oraz 9 zakładów produkcyjnych na terenie Europy i Azji

NEO miało okazję przeprowadzić w języku angielskim w Krakowie w dniu 07.02.2017 spotkanie integracyjne w formie terenowej gry miejskiej wg. autorskiego scenariusza pt:„Kryminalne zagadki” na terenie krakowskiego Kazimierza dla Gości Firmy Weir Minerals Poland. Firma ta specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań przetwórczych dla klientów w sektorach przemysłu górniczego i mineralnego, przeróbki piasku i żwiru, energetyki węglowej i przemysłu chemicznego ogólnego.
Finał gry zakończył się poczęstunkiem w lokalu „Le Scandale”, a następnie grupa udałą się na piwko i kręgle

W dniach 1-2.X.2015r., miały miejsce warsztaty team-building dla ponad 40 pracowników firmy Philip Morris Polska S.A. na naszej urokliwej jurze krakowsko-częstochowskiej w hotelu Fajkier.
Na terenie obiektu miała miejsce nasza terenowa gra – jurajski orientering z licznymi konkurencjami, zagadkami i pomocą naszych sympatycznych animatorek.

Wyjazd Integracyjny dla członków klubu HDK (Honorowych Dawców Krwi) przy Philip Morris Polska w dn. 6-8 marca 2015 r. do naszych górali i Poronina.
Oj działo się podczas wieczornej Biesiady Janosikowej w Krystynce działo..a na drugi dzień z widokami jazda, fun skuterami śnieżnymi i na oponach po Gubałówce!

 Wyjazd Integracyjny dla członków klubu HDK (Honorowych Dawców Krwi) przy Philip Morris Polska w dn. 1-4 maja 2014 r. w Bieszczady do WDW Jawor
Solina, w ilości k.40 osób z atrakcjami typu zwiedzanie skansenu w Sanoku oraz wycieczki na Węgry do Miszkolca /z degustacją win w winnicy oraz kąpielą w jedynych w Europie grotach wapiennych w Miszkolcu/.


 Integracyjny wyjazd szkoleniowy dla pracowników Philip Morris Polska – 20-21 luty 2014 r. do hotelu Beskidzki Raj k. Zawoji w liczbie ok.65 osób /program szkolenia w tematyce -Klucz do sukcesu-/.

 Warsztaty Biznesowe dla ponad 1000 pracowników Firmy Philip Morris Polska S.A. w Krakowie – dn.12.11.2013r.

Organizacja warsztatów miała miejsce w czterech obiektach hotelowo-konferencyjnych równocześnie:

  1.  Hotel QUBUS**** – ul. Nadwiślańska 6
  2. Park Inn by Radisson Krakow Hotel**** – ul. Monte Cassino 2
  3. Hotel **** GALAXY – ul. Gęsia 22A 
  4. HOTEL BEST WESTERN PREMIER KRAKÓW**** – ul. Opolska 14 

Wysoki standard obiektów, bardzo dobra logistyka oraz jakoś świadczonych usług spotkała się z pełnym uznaniem uczestników, a samo wydarzenie zakończyło się pełnym sukcesem.

Plakat Warsztaty PMPL

 4 Festiwal Muzyki Filmowej 19-22 maja 2011 Kraków – hala ocynowni ArcelorMittal Poland.

Stoisko dla CENEGA POLAND dystrybutora gier Final Fantasy firmy SQUARE ENIX z okazji projekcji Distant Worlds: music from FINAL FANTASYz z muzyką graną symultanicznie na żywo.

Więcej na: http://www.fmf.fm

Targi elektroniki użytkowej MIX ELECTRONICS NOWE TECHNOLOGIE’2010 – Kraków 20-21.11.2010r. – NEO dla firmy Whirlpool

Targi Black Red White – Zakopane 06.11.2010r. – NEO dla firmy Whirlpool

Targi Motoryzacyjne – happening dla dealera Peugeot AZMOT Kraków,zdobycie złotej tablicy targów za najlepszą imprezę towarzyszącą *

Targi Zdrowia i Urody – PARK WODNY KRAKÓW *


*-korzystamy z doświadczenia firmy HATHOR

MOBILEXPO 2007 – I Targi Pojazdów Terenowych i Turystycznych – Dealer TOYOTA ANWA

Krajowa Konferencja Inżynierii Oprogramowania KKIO’2005 – udział firmy Software Mind S.A.

Targi i konferencja Karta’2005 – targi branżowe podczas których zaprezentowała się firma Software Mind S.A.

Organizacja seminariów, konferencji, targów, w tym Półfinału Ogólnopolskiego Konkursu Księgowy Roku 2003 w Krakowie – udział firmy MATRIX.PL S.A./aktualnie Sage Symfonia Sp. z o.o. /.

IX Forum Teleinformatyki w Legionowie pod Warszawą gdzie firma COMARCH była „Złotym Sponsorem”.
Działania promocyjne mające na celu ugruntowanie pozycji firmy ComArch jako experta w dziedzinie informatyki oraz sprzedaży oprogramowania i usług na rynki Unii Europejskiej,w tym np.:

    • przygotowanie profesjonalnego i charakterystycznego stoiska promocyjnego,
    • przygotowanie wszelakich materiałów reklamowych etc.