Targi, konferencje, seminaria

Firmowe szkolenie biznesowe z integracją – Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK 8.09.2018 r.

Wieczór kabaretowy krakowskiej Grupy Rafała Kmity w ramach konferencji SNP „Kopalnia Transformacji” – 17.04.2018r. – kopalnia Soli w Wieliczce

NEO miało przyjemność organizować po Polsce konferencję dla Firmy CIAT – jednego z największych producentów w dziedzinie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, posiadającego swoje oddziały w 70 krajach na świecie oraz 9 zakładów produkcyjnych na terenie Europy i Azji

NEO miało okazję przeprowadzić w języku angielskim w Krakowie w dniu 07.02.2017 spotkanie integracyjne w formie terenowej gry miejskiej wg. autorskiego scenariusza pt:„Kryminalne zagadki” na terenie krakowskiego Kazimierza dla Gości Firmy Weir Minerals Poland. Firma ta specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań przetwórczych dla klientów w sektorach przemysłu górniczego i mineralnego, przeróbki piasku i żwiru, energetyki węglowej i przemysłu chemicznego ogólnego.
Finał gry zakończył się poczęstunkiem w lokalu „Le Scandale”, a następnie grupa udałą się na piwko i kręgle

W dniach 1-2.X.2015r., miały miejsce warsztaty team-building dla ponad 40 pracowników firmy Philip Morris Polska S.A. na naszej urokliwej jurze krakowsko-częstochowskiej w hotelu Fajkier.
Na terenie obiektu miała miejsce nasza terenowa gra – jurajski orientering z licznymi konkurencjami, zagadkami i pomocą naszych sympatycznych animatorek.

Wyjazd Integracyjny dla członków klubu HDK (Honorowych Dawców Krwi) przy Philip Morris Polska w dn. 6-8 marca 2015 r. do naszych górali i Poronina.
Oj działo się podczas wieczornej Biesiady Janosikowej w Krystynce działo..a na drugi dzień z widokami jazda, fun skuterami śnieżnymi i na oponach po Gubałówce!

 Wyjazd Integracyjny dla członków klubu HDK (Honorowych Dawców Krwi) przy Philip Morris Polska w dn. 1-4 maja 2014 r. w Bieszczady do WDW Jawor
Solina, w ilości k.40 osób z atrakcjami typu zwiedzanie skansenu w Sanoku oraz wycieczki na Węgry do Miszkolca /z degustacją win w winnicy oraz kąpielą w jedynych w Europie grotach wapiennych w Miszkolcu/.


 Integracyjny wyjazd szkoleniowy dla pracowników Philip Morris Polska – 20-21 luty 2014 r. do hotelu Beskidzki Raj k. Zawoji w liczbie ok.65 osób /program szkolenia w tematyce -Klucz do sukcesu-/.

 Warsztaty Biznesowe dla ponad 1000 pracowników Firmy Philip Morris Polska S.A. w Krakowie – dn.12.11.2013r.

Organizacja warsztatów miała miejsce w czterech obiektach hotelowo-konferencyjnych równocześnie:

  1.  Hotel QUBUS**** – ul. Nadwiślańska 6
  2. Park Inn by Radisson Krakow Hotel**** – ul. Monte Cassino 2
  3. Hotel **** GALAXY – ul. Gęsia 22A 
  4. HOTEL BEST WESTERN PREMIER KRAKÓW**** – ul. Opolska 14 

Wysoki standard obiektów, bardzo dobra logistyka oraz jakoś świadczonych usług spotkała się z pełnym uznaniem uczestników, a samo wydarzenie zakończyło się pełnym sukcesem.

Plakat Warsztaty PMPL

 4 Festiwal Muzyki Filmowej 19-22 maja 2011 Kraków – hala ocynowni ArcelorMittal Poland.

Stoisko dla CENEGA POLAND dystrybutora gier Final Fantasy firmy SQUARE ENIX z okazji projekcji Distant Worlds: music from FINAL FANTASYz z muzyką graną symultanicznie na żywo.

Więcej na: http://www.fmf.fm

Targi elektroniki użytkowej MIX ELECTRONICS NOWE TECHNOLOGIE’2010 – Kraków 20-21.11.2010r. – NEO dla firmy Whirlpool

Targi Black Red White – Zakopane 06.11.2010r. – NEO dla firmy Whirlpool

Targi Motoryzacyjne – happening dla dealera Peugeot AZMOT Kraków,zdobycie złotej tablicy targów za najlepszą imprezę towarzyszącą *

Targi Zdrowia i Urody – PARK WODNY KRAKÓW *


*-korzystamy z doświadczenia firmy HATHOR

MOBILEXPO 2007 – I Targi Pojazdów Terenowych i Turystycznych – Dealer TOYOTA ANWA

Krajowa Konferencja Inżynierii Oprogramowania KKIO’2005 – udział firmy Software Mind S.A.

Targi i konferencja Karta’2005 – targi branżowe podczas których zaprezentowała się firma Software Mind S.A.

Organizacja seminariów, konferencji, targów, w tym Półfinału Ogólnopolskiego Konkursu Księgowy Roku 2003 w Krakowie – udział firmy MATRIX.PL S.A./aktualnie Sage Symfonia Sp. z o.o. /.

IX Forum Teleinformatyki w Legionowie pod Warszawą gdzie firma COMARCH była „Złotym Sponsorem”.
Działania promocyjne mające na celu ugruntowanie pozycji firmy ComArch jako experta w dziedzinie informatyki oraz sprzedaży oprogramowania i usług na rynki Unii Europejskiej,w tym np.:

    • przygotowanie profesjonalnego i charakterystycznego stoiska promocyjnego,
    • przygotowanie wszelakich materiałów reklamowych etc.