Spotkania jubileuszowe, bankiety, gale

Dnia 9.06.2022r. NEO miało okazję organizować w Krakowie w hotelu Galaxy dla swojego nowego Klienta i jego wielu ważnych zagranicznych kontrahentów – anglojęzyczną konferencję z bankietem. Niewątpliwą niespodzianką był nasz Specjalny Gość i jego wykład – Pan Generał Roman Polko. Kolejną atrakcją wieczoru był wspaniały autorski występ na saxofonie – Arlety Chmiel.

W końcu oto one, długo wyczekiwan. 13-14.04.2019r miał miejsce w tym roku właśnie w Krakowie – Międzynarodowy Business Congress rosyjskiej Firmy Siberian Wellness na prawie 1000 osób. Zakończony sukcesem i naszym bankietem Diamond Party dla najlepszego lidera sprzedaży:)

Dnia 7.10.2016r. NEO miało okazję organizować Jubileusz 25-lecia Firmy Control Process S.A. – jednego z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją w systemie „pod klucz” inwestycji w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.

Uroczysta gala na ok.300 osób – m.in. strategicznych Klientów Firmy, Ministrów, Posłów, Prezesów Firm, w tym samego Prezydenta Miasta Tarnowa, miała miejsce w nowym obiekcie hotelowym,  na pięknej balowej sali bankietowej KRAKÓW o pow. 936 m2 w Hotelu DOUBLETREE BY HILTON KRAKOW HOTEL & CONVENTION CENTER  |  HAMPTON BY HILTON KRAKOW ul. Dąbska 5 | 31-572 Kraków | Poland.

Impreza bogata była w niezapomniane atrakcje, wyśmienity catering oraz magiczną scenografię i wystrój sali.

Do kolacji przygrywał na scenie nastrojowo kwartet smyczkowy.

W pierwszej części spotkania miała miejsce poprowadzona przez wyśmienitego konferansjera Pana Wojciecha oficjalna uroczystość w której to zostały wręczone Firmie i jej Prezesowi liczne wyróżnienia a następnie odznaczenia dla zasłużonych pracowników.

Drugiej część wieczoru towarzyszyły występy – najpierw niespodzianka muzyczna i koncert zespołu DeMono a po nim Gwiazda Wieczoru i występ Maryli Rodowicz.

Nie zabrakło również pięknego tortu na tą okazję oraz oryginalnych upominków dla Gości.

Gala ta z pewnością zapadnie w pamięci Firmy oraz każdego Gościa.

Jubileusz 20-lecia Firmy AARSLEFF z Warszawy – niekwestionowanego lidera nr.1 w zakresie technologii pali prefabrykowanych na rynku polskim.

Uroczysta gala na ok.400 osób – pracowników wraz z os. towarzyszącymi, miała miejsce w nowym obiekcie hotelowym,  na pięknej balowej sali bankietowej KRAKÓW o pow. 936 m2 w Hotelu DOUBLETREE BY HILTON KRAKOW HOTEL & CONVENTION CENTER  |  HAMPTON BY HILTON KRAKÓW ul. Dąbska 5 | 31-572 Kraków | Poland.

Zakres zlecenia obejmował wskazanie obiektu z odpowiednią bazą hotelową i noclegową, zapewnienie wystroju całego hotelu i sali bankietowej, cateringu, wystroju sali, scenariusza, prezentacji Firmy o scenografii całej uroczystości.

W pierwszej części oficjalnej miała miejsce fantastycznie przedstawiona i poprowadzona przez Członka Zarządu prezentacja Firmy podsumowująca te 20-lat oraz plany na przyszłość. Zaszczycił również swoją obecnością wraz z małżonką sam Szef z Danii.

Druga część wieczoru miała charakter rozrywkowy i integracyjny – była już luźniejsza i z poczuciem humoru na wesoło – występ kabaretów K2 i NOWAKI oraz zespół cooverowy Beuaty Plate zapewniły wszystkim uczestnikom udaną zabawę.

Spotkanie jubileuszowe dla pracowników Philip Morris Polska – PMPL, PMPD oraz PMI SCE – 20.09.2013 r. – TEATR im. Juliusza Słowackiego w Krakowie – gala na ok.200 os.Galę otworzył sam Prezes Firmy zapowiedzią na film-, a pierwszą część oficjalną w formie nietypowej prezentacji poprowadził nasz niezastąpiony konferansjer – Wojciech S.W.

Drugą część wieczoru uświetnił niesamowity i pełen wrażeń koncert zdolnej i młodej orkiestry -Krakowska Młoda Filharmonia- pod dyrekcją Tomasza Chmiela.

W programie koncertu była muzyka klasyczna, operowa, operetkowa oraz największe przeboje z filmów i musicali zaśpiewana przez wielkiej sławy solistkę, pierwszą Damę Polskiej Operetki, która Króluje na scenie i podbija serca publiczności na całym świecie – Panią Grażynę Brodzińską oraz Marcina Jajkiewicza – wokalistę jazzowego, musicalowego określanego przez wielu jako Polski Frank Sinatra. Koncert dopełniły wizualizacje oraz występ pary tanecznej, a bankiet trio smyczkowe.

Gala udała się wyśmienicie co potwierdzają liczne podziękowania i gratulacje od jej uczestników.

 Dnia 25.01.2013r w Krakowie w nowym ale historycznym obiekcie Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva odbyła się konferencja działu operacyjnego podsumowująca rok 2012 połączona z warsztatami BHP oraz balem noworocznym w temacie Country Saloon dla pracowników Firmy Philip Morris Polska S.A oraz Philip Morris Distribution Sp. z o.o.  na ponad 900 os.

 W pierwszej części oficjalnej konferencji miała miejsce prezentacja prowadzona przez prelegentów ze strony PMPL z zakresu BHP oraz podsumowanie roku 2012, jak również na forum debata związków zawodowych PM z Sekretarzem Stanu – Panem Jackiem Męcina z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Ponadto konferencję uświetnił – Gość specjalny – P. Kinga Baranowska – polska himalaistka, zdobywczyni ośmiu ośmiotysięczników swoją prezentacją na temat bezpieczeństwa w górach..

 Druga część artystyczna wieczoru Country Saloon bogata była w liczne atrakcje – widowiskowe tańce kowbojskie: tradycyjne (polka, square Dance, Kan kan) wraz z animacjami tanecznymi, karaoke, równocześnie z warsztatami BHP /symulatory bezpiecznej jazdy, alko gogle itp./

 A do tańca cały Country Saloon porywał energetyczny zespół -Fun Fire- jak i DJ Staszek, a gwiazdą wieczoru był występ zespołu ZAKOPOWER !

 

fot. Grzegorz Dąbroś,  Marek Raczkowski

Konferencja podsumowująca rok 2011 połączona z balem noworocznym dla pracowników firm Philip Morris Polska S.A. oraz Philip Morris Polska Distribution Sp z o.o. – 20.01.2012r. – CKB REDUTA w Krakowie o tematyce „Bal u Królowej Śniegu” na ok.600 os. W pierwszej części oficjalnej konferencji – pracownicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Druga części wieczornego balu oparta była o bogaty w liczne atrakcje scenariusz – w tym efektowne ICE SHOW i wyrzeźbienie lodowego tronu dla Królowej Śniegu i balu. Lodowy parkiet rozgrzewał występ cooverowego zespołu „Latające Talerze”, DJ oraz pokazy akrobatyczno-taneczne i na koniec konkurs tańca w którym została wyłoniona następczyni Królowej śniegu na Nowy Rok!

fot. Grzegorz Dąbroś,  Marek Raczkowski

Spotkanie jubileuszowe dla pracowników Philip Morris Polska S.A. oraz pracowników Philip Morris Polska International Shared Center Service – 3.09.2011 r. – OPERA KRAKOWSKA – gala na 500 os. W pierwszej części oficjalnej gali – jubilaci otrzymali pamiątkowe listy gratulacyjne oraz upominki. Drugiej części wieczoru towarzyszyły liczne atrakcje – m.in. niecodzienny koncert Opery Krakowskiej pod batutą Tomasza Tokarczyka, który wykonał najpiękniejsze utwory operetkowe i musicalowe zaśpiewane przez takich solistów jak: Agnieszka Cząstka, Stanisław Kufluk oraz Adam Zdunikowski. Bankietowi towarzyszył kwartet smyczkowy, występy parateatralne oraz średniowieczne i renesansowe pokazy taneczne.

fot. G.Dąbroś, H.Cygan

Impreza dla Klientów firmy PRACUJ.PL – Kraków 27 maja 2010r.- z okazji jubileuszu 10-lecia Grupy PRACUJ.PL na której atrakcją wieczoru w restauracji BAROQUE był występ Grupy Rafała Kmity z Krakowa!