Siberian Wellness

Siberian Wellness

NEO – profesjonalna organizacja imprez os,Kazimierzowskie 7/57 31-839 Kraków

Warszawa, 30 kwietnia 2019LIST REFERENCYJNY

W imieniu pracowników Siberian Wellness uczestniczących w konferencji Business Congress w Krakowie w dniach 13-14.04.2019 chcielibyśmy podziękować firmie NEO za organizację bankietu DIAMOND PARTY, który był zwieńczeniem naszej dwudniowej pracy oraz nagrodą dla naszego kluczowego Klienta za zdobycie wysokiej rangi sprzedażowej.
Dzięki maksymalnemu zaangażowaniu i elastyczności w działaniu Pani Wioletty Chlebny, która nadzorowała realizację DIAMOND PARTY, bankiet przerósł nasze oczekiwania. Postawiliśmy poprzeczkę dość wysoko i wymagań z naszej strony było sporo, ale za sprawą profesjonalnego podejścia pani Wioletty wszystko odbyło się i wyglądało dokładnie tak, jak tego chcieliśmy. Zarówno my, jak i Pani Wioletta udowodniliśmy sobie tego weekendu, że nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania, nawet jeśli pozostało już tylko pięć minut do rozpoczęcia imprezy. Wspomniany bankiet na długo pozostanie w naszej pamięci, nie tylko z racji ekstremalnych (pozytywnych) przeżyć, jakie towarzyszyły jego organizacji, ale i dzięki oprawie wizualnej, florystycznej i muzycznej, o która zadbała firma NEO.
Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić eventową firmę NEO, jako profesjonalnego i godnego współpracy asystenta w organizacji różnego rodzaju imprez.