Veracomp

veracomp

Kraków, 4 lipca 2018

Referencje dla Agencji „NEO” Wioletta Chlebny 

Wyrażam satysfakcję ze współpracy z Agencja NEO Wioletta Chlebny, z siedzibą na os. Kazimierzowskim 7/57 w Krakowie, która zrealizowała w dniu 9 czerwca 2018 roku imprezę z okazji Dnia Dziecka dla dzieci pracowników Veracomp SA. 

Agencja NEO już podczas przygotowań do naszego eventu szybko reagowała na wszelkie potrzeby i proponowała rożne rozwiązania i nowe pomysły, elastycznie dostosowując je do naszych wymagań.

Wszelkie ustalenia odbywały się zawsze z zachowaniem umówionych terminów, a profesjonalizm, elastyczność i zapobiegliwość jakimi wykazała się Agencja NEO sprawiły, że czerwcowa realizacja była dla wszystkich uczestników niezapomnianym wydarzeniem. 

Zadaniami Agencji były między innymi: organizacja cateringi, oprawy muzycznej o nagłośnienia oraz obsługi konferansjerskiej. Każdy z tych elementów został dobrany z należytą starannością i spełnił wszystkie nasze oczekiwania. 

Z pełnym przekonaniem może zapewnić, że nasza współpraca z Agencją NEO będzie kontynuowana, co jest moim zdaniem najlepszą rekomendacją.