Philip Morris Polska

PHILIP MORRIS POLSKA S.A. z centralą w Krakowie – wiodąca, międzynarodowa firma tytoniowa na świecie – http://www.pmi.com/

 

Rekomendacje bal 2012 - PHILIP MORRIS POLSKA S.A.

2012-02-28
Niniejszym informuję, że:
Firma F.H.U. NEO Wioletta Chlebny, współpracowała z firmą Philip Morris Polska S.A. oraz Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o. przy realizacji spotkania podsumowującego rok 2011, które połączone było z balem noworocznym dla pracowników firm.
Podczas współpracy firma F.H.U. NEO Wioletta Chlebny wykazała się profesjonalizmem i zaangażowaniem, zarówno w przygotowaniu, jak i w czasie trwania samego balu. Pracownicy naszej firmy docenili wysoki poziom świadczonych usług i szybką reakcję na potrzeby klienta.
W czasie współpracy firma F.H.U. NEO Wioletta Chlebny dała się poznać jako solidny partner w biznesie, organizator spotkań oraz eventów.

 

Rekomendacje gala 2011 - PHILIP MORRIS POLSKA S.A.

23.09.2011
 Niniejszym informuję, że:
Firma Handlowo-Usługowa NEO Wioletta Chlebny z siedzibą w Krakowie zorganizowała na zlecenie spółki Philip Morris polska S.A., al. Jana Pawła II 196, Kraków poniższe spotkanie integracyjne:
– rodzinny piknik firmowy, której odbył się 11 czerwca 2011 r.,
– spotkanie jubileuszowe dla pracowników, które miało miejsce 3 września 2011 r.
W trakcie współpracy obejmują organizację w/w spotkań F.H.U. NEO Wioletta Chlebny dała się poznać jako zaangażowany partner w biznesie.

 

Rekomendacje piknik 2011 - MORRIS POLSKA S.A., Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o.

2011-07-15
Niniejszym informuje, że Firma F.H.U. NEO Wioletta Chlebny Kraków kompleksowo zorganizowała piknik rodzinny o tematyce „PIRACI NA KARAIBACH” dla spółek:
– Philip Morris Polska S.A.
– Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o. ,
al. Jana Pawła II 196, 31-982 Kraków,
Impreza dla ponad 5 tys. osób odbyła się 11 czerwca 2011 r. na stadionie formowym w Krakowie, a uczestniczyli w niej pracownicy oraz emeryci wyżej wymienionych spółek wraz z rodzinami oraz dziećmi.
Podczas współpracy F.H.U. NEO Wioletta Chlebny wykazała się profesjonalizmem oraz zaangażowaniem w projekt – od momentu stworzenia koncepcji poprzez organizację i realizację pikniku rodzinnego.