Grupa PGD

Holding 1 – to polska grupa kapitałowa, której korzenie sięgają roku 1989, a więc początku okresu transformacji polskiej gospodarki. Holding prowadzi działalność w trzech sektorach.

Spółki związane z rynkiem dealerskim tworzą Grupę PGD, podmioty zajmujące się wynajmem samochodów i zarządzaniem flotami – Grupę Express, zaś prowadzące inwestycje w budownictwie mieszkaniowym i użytkowym – Grupę Megapolis. Wysokość skonsolidowanych obrotów lokuje Holding 1 w trzeciej setce największych polskich przedsiębiorstw: http://www.holding1.pl/

 Rekomendacja - Grupa PGD

 

REKOMENDACJA dla firmy

 F.H.U NEO Wioletta Chlebny

Niniejszym informujemy, iż po raz kolejny firma F.H.U NEO Wioletta Chlebny NEO z siedzibą w Krakowie, przy os. Kazimierzowskim 7/57, 31-839 Kraków dnia 8.12.2013r. miała okazję organizować Mikołajki dla dzieci pracowników naszej Firmy CENTRUM HOLDING 1 spółka akcyjna sp.k. siedziba: 30 – 403 Kraków, ul. Rzemieślnicza 26 – w ilości ok. 200 dzieci + rodzice.

 Impreza Mikołajkowa w temacie -Kraina św. Mikołaja- – miała miejsce w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie.

 Impreza bogata była w liczne atrakcje, bajkową scenografię i super prezenty:)

 Impreza podzielona była na II grupy wiekowe: I grupa ok.100 dzieci w wieku 0-5 lat i II grupa od.100 dzieci w wieku 6-12 lat.

Program obejmował spotkanie z teatrem – specjalnie zaadaptowane do wieku przedstawienie -Jak to było z Mikołajem-,animacje Pingwinka Sprężynka – czyli blok zabaw interakcyjnych dla najmłodszych, zabawy taneczne z tańczącym Mikołajem i Śnieżynkami – tancerzami, a na koniec rozdawanie prezentów przez św. Mikołaja z pomocą ŚnieżynkiJ

 Ponadto firma NEO odpowiedzialna była również za organizację pomocy rzeczowej dla pracowników w formie przygotowania i koordynacji łącznie k.400 szt. paczek świątecznych w ilości 280szt.na Kraków i 121szt. dla Warszawy.

 Centrum Holding 1 potwierdza wysokie kwalifikacje i rekomenduje firmę F.H.U NEO jako sprawdzonego partnera w biznesie przy profesjonalnej obsłudze i organizacji imprez.

 Zaangażowanie firmy NEO w realizowane projekty, elastyczność oraz profesjonalne podejście sprawiły, iż z przyjemnością możemy zarekomendować usługi oferowane przez agencję F.H.U „NEO”.

 Pozostając w kontakcie dalszej współpracy życzmy firmie F.H.U „NEO” dalszych sukcesów.

 Z poważaniem,

 

Banasik Izabela

Centrum Holding 1