Cooper Standard

Firma Cooper Standard  – czołowy dostawca w branży produktów samochodowych oferujący m.in. rozwiązania w uszczelnianiu karoserii – http://www.cooperstandard.com/polish/

Rekomendacje piknik turniej CSA 2012

                                                                                                                                    Myślenice, 25.07.2012

List  referencyjny

W imieniu Cooper Standard Polska Sp. z o.o. , pragnę złożyć serdeczne podziękowanie firmie NEO Wioletta Chlebny za zorganizowanie pikniku rodzinnego w dniu 16.06.2012 i turnieju piłkarskiego w dniach 13-14.07.2012.
Dziękujemy za zaangażowanie przy organizacji projektów, które zaowocowały wspaniałymi przeżyciami i wspomnieniami. Szczególne uznanie należy się osobom prowadzącym i czuwającym nad właściwym przebiegiem naszego eventu.
Najlepszym świadectwem wysokiego poziomu usług jest zadowolenie naszych pracowników w tym również i gości z zagranicy, uczestniczących w imprezie. Wszyscy nasi pracownicy nie tylko dobrze się bawili, ale także podkreślali odpowiednie przygotowanie poszczególnych konkurencji  i ich różnorodność.
Firma NEO Wioletta Chlebny doskonale wywiązała się ze swojego zadania, ze szczególną  starannością i dbałością zarówno o catering , oprawę artystyczną , jak i bezpieczeństwo naszych pracowników.
Jesteśmy pełni uznania dla profesjonalizmu firmy, jak i jej rzetelności oraz jakości pracy, co pozwala nam szczerze tą firmę polecić, jako pewnego i stabilnego partnera w biznesie na rynku eventów.

 
Z poważaniem
Dział Personalny

 

Referencje Cooper Standard  - czołowy dostawca w branży produktów samochodowych oferująca m.in. rozwiązania w uszczelnianiu karoserii

 

Myślenice, 06.02.2012
REFERENCJE
 
Firma F.H.U. NEO Wioletta Chlebny z siedzibą w Krakowie, w dniu 16 grudnia 2011 zorganizowała na terenie naszej firmy imprezę Wigilijną dla 220 osób .
W ramach wyżej wymienionej usługi został zapewniony świąteczny poczęstunek, składający się z kilku dań ciepłych, zakąsek, deserów, napoi. Całość dopełniona była obsługą profesjonalnej ekipy, oprawą muzyczną, udekorowaniem miejsca, gdzie odbywała się Wigilia. Impreza została przeprowadzona w pełni satysfakcjonujący sposób oraz dodatkowo w niezwykle miłej i świątecznej atmosferze.
W zakresie zrealizowanej usługi jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą NEO oraz zamierzamy korzystać z jej usług również w przyszłości, gdyż zapewnia odpowiednie zaplecze, jest otwarta na niestandardowe prośby i sugestie.
Z przyjemnością rekomendujemy firmę NEO i dziękujemy za owocną współpracę.