BAT

British American Tobacco Polska – część Grupy British American Tobacco – jednej z największych międzynarodowych firm tytoniowych http://www.bat.com.pl/

Referencje - British American Tobacco Polska

Operations
Western Europe
Supply Chain Service Centre

 

Jawornik, 26.01.2011

 

REFERENCJE

 

Niniejszym potwierdzam, że dwukrotnie miałam przyjemność ścisłej współpracy z Agencją NEO przy organizacji spotkań dla pracowników – w plenerze dla 580 osób oraz w restauracji dla 210 osób.

Usługi NEO polecam z uwagi na sprawność organizacji, rzetelność, terminowe wywiązywanie się z najdrobniejszych nawet zobowiązań oraz elastyczność i otwartość na nasze potrzeby.

Na szczególną uwagę zasługuje organizacja pikniku, charakteryzującego się dużym rozmachem z uwagi na ilość przewidzianych atrakcji i obszarów do ogarnięcia (zaplecze techniczne, catering, ubezpieczenie uczestników, opieka medyczna). Cała impreza przebiegała sprawnie i gładko, od przygotowań po złożenie sprzętu i pozostawienie terenu w nienagannym stanie. Na uwagę zasługuje również jakość proponowanych rozrywek, w tym doskonały zespół i świetna muzyka.

Obydwie imprezy stały się niekwestionowanym sukcesem, o czym świadczy wiele docierających do mnie wypowiedzi, wrażeń i wspomnień uczestników

 

Z poważaniem

Katarzyna Gzyl
Kierownik ds. Rozwoju Organizacji i Komunikacji
British American Tobacco Group Polska S.A.