AmRest

AmRest referencje

Wrocław, 20 stycznia 2015 r.
List referencyjny dla firmy Neo – Wioletta Chlebny

Firma Neo Wioletta Chlebny opracowała i przeprowadziła w lipcu 2014 r. dla firmy AmRest Sp. z o.o projekt -Streetfood Safari- – grę miejską mającą na celu integrację zespołu marketingu oraz poznanie trendów związanych z ulicznym jedzeniem. Ćwiczenie odbyło się w Krakowie, trwało 3 godziny było prowadzone w języku angielskim z udziałem około 40 pracowników AmRest z różnych krajów.
Na podstawie pomysłu przedstawicieli AmRest firma Neo w krótkich czasie przygotowała plan realizacji ćwiczenia w sposób, który zapewnił pełnowymiarową realizację koncepcji. Gra została wykonana perfekcyjne, zgodnie z założeniami, terminowo i ku wielkiemu zadowoleniu uczestników, którzy bardzo dobrze się bawili. Całość została bardzo dobrze oceniona a pozytywne wrażenie z wyjazdu, w planie którego gra miejska była kluczowym elementem, na długo pozostało w pamięci uczestników.
Zespół Neo był bardzo dobrze przygotowany, wszystkie materiały i pomoce były odpowiednio przygotowane, plan działania solidnie opracowany w każdym szczególe, a zadania miały odpowiedni sposób trudności, by wykonać je w określonym czasie, jednocześnie dostarczając uczestnikom przyjemności z zabawy.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Neo przy tym projekcie. Gorąco polecam skorzystanie z usług firmy Neo wszystkim, którym zależy na dobrze zorganizowanym projekcie integracyjnym.

Iwona Sarachman
Dyrektor PR na Europę Centralną
AmRest Sp. z o.o. (operator marek: KFC, Burger King, Pizza Hut, Starbucks)