Partnerzy


Pracując przez wiele lat w dziale marketingu w wiodących Firmach z różnych branż na rynku polskim m.in. przy kompleksowym organizowaniu dla nich małych oraz dużych, prestiżowych imprez, firma NEO zdobyła spore doświadczenie, o czym świadczy lista realizacji i referencji oraz otrzymane od dotychczasowych Klientów i Partnerów rekomendacje.
Wszystkie realizowane imprezy, były organizowane zawsze z pasją i pełnym zaangażowaniem, co spotykało się z dużym uznaniem wśród Klientów gwarantując sukces ich Firmy. Owocowało to również dobrą na przyszłość współpracą.

Dlatego też firmie NEO zależy na zaufaniu oraz opinii sprawdzonego partnera w biznesie.
Chcąc sprostać oczekiwaniom swoich Klientów oraz wymogom rynku, NEO elastycznie dostosowuje się do ich potrzeb oraz stale rozszerza swoją działalność o dodatkowe usługi.

Obecnie oferta firmy NEO obejmuje wszystkie niezbędne elementy do zaspokojenia potrzeb Swoich Klientów w zakresie kompleksowej organizacji imprez oraz wszelkich działań marketingowo-reklamowych w tym akcji promocyjnych oraz badań marketingowych.

Na stałe od stycznia 2007r. współpracuje z agencją badawczą 2 Research Polska Sp. z o.o – http://www.2research.pl ,dla której to firma Dem’a Promotion Polska /profesjonalna agencja BTL/ jest swoistą rekomendacją oraz gwarantem stabilnej pozycji na rynku.

Na stałe od grudnia 2008r. współpraca NEO z MOZN – Małopolski Okręgowy Związek Narciarskihttp://mozn.pl/ jako reprezentanta w interesach MOZN oraz w ramach pozyskiwania sponsorów zawodów narciarskich organizowanych przez MOZN.

Firmy, które nam do tej pory zaufały:

Megapolis - Grupa PGD
Comarch-ERP
Castorama
Express - Grupa PGD
Stock
Grupa PGD
Pramerica
Grupa Pracuj Solutions
Philip Morris Polska
TAURON
Whirlpool
4F Sport Performance
BRUGI
CSA
Blueberry Bride
Sage Symfonia
BAT
Eurofloor
BWI
Softwaremind

 Nasi partnerzy:

MTB Marathon
PR Solutions
DORAPOL
FunFire
No More
ELMAR
2 Research Polska
MOZN
Fantasy Park
Cappuccino
Bielenda
REDUTA

Dołącz do nas!

Serdecznie zapraszamy do współpracy!