O firmie NEO

Krakowska firma NEO powstała w oparciu o zdobytą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w marketingu przy kompleksowym organizowaniu małych oraz dużych, prestiżowych imprez w wiodących Firmach na rynku polskim.

W związku z zainteresowaniem i pasją jaką okazała się organizacja imprez, chcemy ją umiejętnie wykorzystać z korzyścią dla Państwa Firmy.

z NEO czeka Cię super zabawa i niezapomniana impreza !

Wykreujemy każde wydarzenie promujące Firmę lub imprezę po prostu dla rozrywki i zabawy.

a sukces udanej imprezy to zadowoleni i uśmiechnięci ludzie!

Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje, których ofertę dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i budżetu Klienta.
Wszystkie nasze realizacje spotykają się z dużym uznaniem i zawsze odnoszą sukces.

Nazwa firmy powstała pod wpływem kultowego amerykańskiego filmu polskich reżyserów braci Wachowskich z gatunku science fiction pt: MATRIX i jego głównego bohatera  – NEO (łac. nowy), w którego rolę wcielił się wybitny aktor Keanu Reeves.  Jak wskazuje nazwa firmy – pomysł na każdą imprezę jest zawsze NOWY i NIEPOWTARZALNY!

Misją firmy NEO jest tworzenie perfekcyjnych i niepowtarzalnych eventów, które stanowić będą powiew świeżości na rynku działań eventowych w Polsce.

Gwarancją sukcesu Twojej Firmy jest zgrany zespół!

Event stanowi skuteczne narzędzie HR do zarządzania pracownikami oraz budowania relacji z Klientami Firmy. Dobrze zaplanowana i zorganizowana impreza może służyć zarządzaniu ludźmi i przynieść dla Firmy widoczne efekty w postaci zintegrowanych pracowników oraz lojalnych Klientów. Może być to również okazja do wyłonienia liderów w grupie czy identyfikacji ról w zespole.
NEO za pomocą eventu dobierze dla grupy odpowiedni program i atrakcje tak, aby osiągnąć jak najlepszy efekt, pomoże zbudować dobre relacje między Firmą, a jej pracownikami i Klientami.

Oferta firmy obejmuje kompleksowe usługi związane z projektowaniem, organizacją oraz koordynacją i oprawą artystyczną m.in. imprez firmowych/integracyjnych/ biznesowych/singlowych, wydarzeń specjalnych, pokazów mody, castingów, wynajmu Hostess/modelek, szkoleń, rajdów,zawodów narciarskich oraz rozległy wachlarz usług marketingowo-reklamowych – stron WWW, ulotek, plakatów, gadżetów oraz akcji promocyjnych i badań marketingowych.

 

 

dla NEO nie ma rzeczy niemożliwych do realizacji!

Serdecznie zapraszamy do współpracy!